BRYZA EXTRA 2017

Bryza Extra 2017 o puchar Prezesa Aeroklubu Gdańskiego

Zawody na celność lądowania już za nami. Jak co roku zawody przyciągnęły grono chętnych do wspólnej zabawy lotników. W tym roku zanotowaliśmy ponad 80 zgłoszeń.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach : samolotowej, szybowcowej, spadochronowej indywidualnej, spadochronowej drużynowej oraz modelarskiej.

Przedstawiamy zwycięzców w następujących konkurancjach :

Samoloty:
Pierwsze miejsce: CHRZAN MIKOŁAJ
Drugie miejsce: WIĘCKOWSKI GRZEGORZ
Trzecie miejsce: MAGIER STEFAN

Szybowce:
Pierwsze miejsce: STEC PIOTR
Drugie miejsce: NASTAŁY MAKSYMILIAN
Trzecie miejsce: LICHOCKI ERNEST

Spadochrony:
Pierwsze miejsce: GROMADZIŃSKI IRENEUSZ
Drugie miejsce: JAKUBOWSKI TOMASZ
Trzecie miejsce: GIERUSZCZAK JERZY

Spadochrony drużynowe:
Pierwsze miejsce: KINOMANIACY w składzie PRZYBYLSKI MARIUSZ, GROMADZIŃSKI IRENEUSZ, FLAK MICHAŁ.
Drugie miejsce: BATMANY w składzie KANIOWSKI PAWEŁ , JAKUBOWSKI TOMASZ, UNGERT LESZEK.
Trzecie miejsce: TURBONĘDZA w składzie PRZYBYLSKA ANNA, BAZAN BARTŁOMIEJ, JANKOWSKI ALEKSANDER.

Modele:
Pierwsze miejsce: KASZUBOWSKI EDMUND
Drugie miejsce: FILIPOWSKI RAFAŁ
Trzecie miejsce: BARCZEWSKI BOGDAN

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.

Przypominamy, że u nas sezon kończy się lotami sylwestrowymi, a rozpoczyna dzień później lotami noworocznymi. Obecnie zapraszamy do oglądania złotej polskiej jesieni z najpiękniejszej, lotniczej perspektywy.