XVI PARADA NIEPODLEGŁOŚCI W GDAŃSKU

Miłośnicy lotnictwa !

Jak co roku nasz Aeroklub czynnie bierze udział w paradzie niepodległości. Zostanie ona przeprowadzona w Gdańsku 11 listopada już po raz szesnaty !!!
Podczas parady świętować będziemy 100 rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości i nie mogło przy tym zabraknąć lotniczego akcentu.

Tegoroczna Parada Niepodległości w Gdańsku zacznie się pół godziny wcześniej niż zwykle. Zbieramy się 11 listopada już od 8.30, na ul. Podwale Staromiejskie. A wymarsz zaczynamy o 9.30.
Wszystko to dlatego, że o 11.30, na Długim Targu wykonamy Historyczne Zdjęcie Gdańszczan w 100 lecie Niepodległości. Rzecz absolutnie wyjątkowa. Wielka okazja aby pokazać przyszłym pokoleniom, jak gdańszczanie świętowali ten wspaniały dzień. Każda osoba widoczna na zdjęciu będzie się mogła rozpoznać. Musicie być z nami i powiedzcie o tym znajomym.

Do zobaczenia na paradzie !