AEROKLUB GDAŃSKI

Lotnicze historie Aeroklubu Gdańskiego

 
Grudzień to czas dorocznych podsumowań, przemyśleń a także wielkich planów.
 
 
Dlatego zwracam się z prośbą o powrót do wspomnień związanych z naszym Aeroklubem. Jeżeli w Twoich rocznych wspominkach znalazła się wzmianka o Aeroklubie Gdańskim i dysponujesz chwilą wolnego czasu to koniecznie daj nam znać. Wystarczą nam krótkie historie spisane w mailu, zdjęcia bądź listy. Posłużą nam one do utworzenia jubileuszowej księgi z historiami których Ty lub Twoi bliscy byliście bohaterami.
Może to być Twój pierwszy skok ze spadochronem, a może razem z nami witałeś wracającego Antonowa w nowym malowaniu lub miło wspominasz swoje pierwsze kroki na kursie pilotażu ?
 
Poza historiami naszych pilotów i instruktorów chętnie dowiemy się jakie są historie naszych sympatyków zarówno tych małych jak i dużych. Księga to nie tylko zapiski naszych instruktorów, liczy się każde wasze wspomnienie związane z Aeroklubem Gdańskim. Nie możemy się już doczekać nadchodzących wiadomości !!!
 
 
Wszelkie opracowania, zapiski, notatki, zdjęcia prosimy o kierowanie do Pana Andrzeja na adres mail : andrzej.grono@gmail.com
 
 
Z lotniczym pozdrowieniem 
AEROKLUB GDAŃSKI
 
 
 

[POWRÓT DO AKTUALNOŚCI]

©2015 Aeroklub Gdański