LOTY KOMERCYJNE

Jeżeli chcesz zapewnić sobie niezapomniane wrażenia i w  dosłownym słowa znaczeniu oderwać od ziemi… Zgłoś się do nas!

Aeroklub Gdański to jedno z najstarszych stowarzyszeń w Trójmieście, działa już od 80-ciu lat. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z bardzo bogatym doświadczeniem lotniczym. Posiadamy certyfikaty lotnicze wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Proponujemy Państwu organizację imprezy integracyjnej na terenie Aeroklubu Gdańskiego z wykorzystaniem naszego sprzętu i doświadczenia.

LOT SZYBOWCEM

Poczuj się jak ptak i poszybuj w przestworza. Obecność profesjonalnego instruktora sprawi, że będzie można w pełni zaznać przyjemności jakie zapewnia ta nietuzinkowa atrakcja. Piękne widoki i niezapomniane chwile gwarantowane.

7-15 minut lotu – 239,- zł/osoba

Lot szybowcem

LOT WIDOKOWY SAMOLOTEM CESSNA

Poznaj piękną nadmorską okolicę z góry i poczuj się jak pilot, w czasie lotu pasażer wyposażony w słuchawki słyszy komendy z wieży kontroli lotów, pod nadzorem instruktora może również uchwycić stery.

15 minut lotu – 250 ,- zł/osoba

Cessna

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE

100% dawka adrenaliny w najczystszej postaci. Skoki w tandemie nie wymagają badań lekarskich ani szkoleń teoretycznych. . Podczas takiego skoku doznasz ogromnych emocji i wrażeń, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Zapewne zapragniesz wrócić do tych samych przeżyć rozpoczynając swoje szkolenie.

700 zł./osoba + 280,- filmowanie.

Skoki

LOT BALONEM

Esencja romantyzmu i relaksu w powietrzu, przeżycie dzięki któremu świat zatrzymuje się, a czas stoi w miejscu.  Niezapomniane widoki z zupełnie innej perspektywy w wyjątkowej i spokojnej atmosferze.

1h lotu - 1800,- zł/ 3 osoby

Lot balonem

Do dyspozycji uczestników imprezy jest miejsce na ognisko, wiata oraz grill. Udostępniamy teren do organizacji atrakcji dodatkowych takich jak np.: jazda na quadach, paintball, park linowy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółowej oferty.

fot. Tomasz Żańczak