LOTY ZAPOZNAWCZE

Jeżeli chcesz zapewnić sobie niezapomniane wrażenia i w  dosłownym słowa znaczeniu oderwać od ziemi… Zgłoś się do nas!

Aeroklub Gdański to jedno z najstarszych stowarzyszeń w Trójmieście, działa już od 90-ciu lat. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z bardzo bogatym doświadczeniem lotniczym. Posiadamy certyfikaty lotnicze wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Proponujemy Państwu organizację imprezy integracyjnej na terenie Aeroklubu Gdańskiego z wykorzystaniem naszego sprzętu i doświadczenia.

LOT ŚMIGŁOWCEM

Zawsze marzyłeś o podziwianiu widoków z lotu ptaka ? Z nami zrealizujesz to marzenie.

Wspólnie z naszym śmigłowcem zabierzemy Ciebie i Twoich bliskich w podróż pełną niezapomnianych wrażeń.
Wejdź na pokład wraz z naszym doświadczonym instruktorem i daj się ponieść emocjom.
Lot odbywa się nowoczesnym śmigłowcem Robinson R44 II, dzięki któremu spojrzysz na świat z innej perspektywy.
Lot do zatoki, wzdłuż Wisły a może podziwianie Sopotu nocą ?
Sam zdecyduj o kierunku swojej podroży, a my zabierzemy Ciebie dokąd tylko zechcesz, o każdej porze dnia i roku.

15 minut lotu – 600,- zł/ 3 osoby

30 minut lotu – 1200,- zł/ 3 osoby

1 godzina lotu – 2400,- zł/ 3 osoby

LOT SZYBOWCEM

Poczuj się jak ptak i poszybuj w przestworza. Obecność profesjonalnego instruktora sprawi, że będzie można w pełni zaznać przyjemności jakie zapewnia ta nietuzinkowa atrakcja. Piękne widoki i niezapomniane chwile gwarantowane.

7-15 minut lotu – 239,- zł/osoba

Lot szybowcem

LOT WIDOKOWY SAMOLOTEM CESSNA

Poznaj piękną nadmorską okolicę z góry i poczuj się jak pilot, w czasie lotu pasażer wyposażony w słuchawki słyszy komendy z wieży kontroli lotów, pod nadzorem instruktora może również uchwycić stery.

Wyspa Sobieszewska, molo w Sopocie a może Hel ?

Bałtyk z lotu ptaka zapiera dech w piersiach, przekonajcie się sami wybierając jedną z naszych ofert.

Cessna

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE

100% dawka adrenaliny w najczystszej postaci. Skoki w tandemie nie wymagają badań lekarskich ani szkoleń teoretycznych. . Podczas takiego skoku doznasz ogromnych emocji i wrażeń, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Zapewne zapragniesz wrócić do tych samych przeżyć rozpoczynając swoje szkolenie.

MARS 699 zł./osoba -  przeszkolenie na ziemi, skok z 3000 metrów.

HORNET 850 zł./osoba - przeszkolenie na ziemi, skok z 3000 metrów oraz filmowanie z ręki.

PILOT 980 zł./osoba -  przeszkolenie na ziemi, skok z 3000 metrów oraz drugi kamerzysta.

PETRA 1080 zł./osoba -  przeszkolenie na ziemi, skok z 3000 metrów, filmowanie z ręki oraz drugi kamerzysta.

LOT BALONEM

Esencja romantyzmu i relaksu w powietrzu, przeżycie dzięki któremu świat zatrzymuje się, a czas stoi w miejscu.  Niezapomniane widoki z zupełnie innej perspektywy w wyjątkowej i spokojnej atmosferze.

1h lotu - 1800,- zł/ 3 osoby

Lot balonem

Do dyspozycji uczestników imprezy jest miejsce na ognisko, wiata oraz grill. Udostępniamy teren do organizacji atrakcji dodatkowych takich jak np.: jazda na quadach, paintball, park linowy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółowej oferty.

fot. Tomasz Żańczak