Konferencja BL dla PILOTÓW

Zapraszamy na coroczną konferencję dotyczącą bezpieczeństwa lotów dla PILOTÓW wszystkich sekcji.

10.03.2024r. o godz. 11:00 LT

Uczestnictwo w BL jest obowiązkowe, aby móc wykonywać loty w Aeroklubie Gdańskim.

Konferencja BL dla INSTRUKTORÓW

Zapraszamy na coroczną konferencję dotyczącą bezpieczeństwa lotów dla INSTRUKTORÓW.

9.03.2024r. o godz. 11:00 LT

Podstawą do uczestnictwa w BL jest wcześniejsze zaliczenie KWT.

Loty zapoznawcze 2024

Zainteresowanie naszymi lotami zapoznawczymi jest ogromne, dlatego przylatujemy z odpowiedzią ?
Start sezonu planujemy na kwiecień. Rezerwacje na wasze loty śmigłowcem, samolotem oraz szybowcem będziemy uruchamiać w drugiej połowie marca ?

Spokojnych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Wam dużo zdrowia, spokoju oraz radości. Niech ten czas będzie dla Was czasem wypoczynku, spędzonym w gronie najbliższych.
Niech nadchodzący 2024 rok będzie dla Was okresem, w którym spełnią się Wasze plany oraz marzenia.

Cała Załoga AG.

więcej arrow
Zakończenie sezonu dla wszystkich sekcji

Serdecznie zapraszamy na impreze na zakończenie sezonu dla wszystkich sekcji.

2.12.2023r. godz. 18:00

Wstęp 30 zł- w cenie poczęstunek oraz napoje bezalkoholowe.

Prosimy o zadeklarowanie uczestnictwa do 1.12

Lotnicze Mikołajki

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na coroczne spotkanie z Mikołajem w hangarze ?

Co w planach?

⛄️ przylot Mikołaja

⛄️ paczki dla wszystkich grzecznych dzieci

⛄️ kawa, herbata i słodki poczęstunek