Lotnicze Mikołajki

04.12.2022

Lotnicze Mikołajki

Mamy przyjemność zaprosić Was i Wasze pociechy na kolejną edycję Lotniczych Mikołajek w Aeroklubie Gdańskim ?

Mikołaj przyleci do nas 4.12. o godzinie 12:00 i rozda paczki grzecznym dzieciom

Po rozdaniu paczek i zdjęciach z Mikołajem zapraszamy na mały poczęstunek do sali wykładowej  ?

My już nie możemy się doczekać!

Koszt paczki: 70 zł
Zapisy na adres mailowy: okrzeczkowska@aeroklub.gda.pl do 27.11.2022 roku- obowiązuje LIMIT MIEJSC!
Powyższą kwotę należy wpłacić na konto Aeroklubu Gdańskiego, w tytule podając imię i nazwisko pociechy