Spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne

Spadł pierwszy śnieg, więc czas na ogłoszenie terminów kursów teoretycznych! ?‍✈️?‍✈️

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30.01.2023r. w Aeroklubie Gdańskim:

➡️ kurs szybowcowy SPL godz. 17:30

➡️ kurs samolotowy PPL(A) godz. 19:00

KURS szybowcowy rozpoczynamy 7.02.2023r., zajęcia 2x w tygodniu- wtorki, czwartki

KURS samolotowy rozpoczynamy 6.02.2023r., zajęcia 3x w tygodniu- poniedziałki, środy, piątki.

.

Nie jesteś jeszcze zdecydowany? Zapraszamy na spotkanie organizacyjne! Na spotkanie może przyjść każdy, spotkanie jest bezpłatne i NIE jest zobowiązujące do uczestniczenia w kursie.

.

Już wiesz, w jakim kursie chcesz uczestniczyć? Możesz się zapisać, aby mieć zagwarantowane miejsce!

Zapisy na adres mailowy: okrzeczkowska@aeroklub.gda.pl

‼️UWAGA na kursy teoretyczne obowiązuje LIMIT MIEJSC