Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Odszedł Paweł Gałkowski

10.04.2024

 Odszedł Paweł Gałkowski

Z ogromnym żalem i smutkiem przekazujemy informację o odejściu Pawła Gałkowskiego – człowieka legendy Aeroklubu Gdańskiego.
Paweł pracował jako mechanik szybowcowy w Aeroklubie Gdańskim od 1974 roku. Opiekował się naszą flotą szybowcową z ogromną troską i oddaniem. Był pasjonatem i mistrzem w swoim fachu.
Był to człowiek o wielkim sercu i talencie a przy tym niezwykle skromny. Imponował swoimi umiejętnościami, wiedzą o historii lotnictwa i Marynarki Wojennej RP. Ogromne wrażenie robią stworzone przez niego modela za które był wielokrotnie nagradzany. Pasjonował się fotografią- życie zatrzymywał w kadrze.
Paweł był prawdziwym przyjacielem nas wszystkich. Będzie nam Ciebie brakowało...
___________________________
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w piątek 12.04.2024r. o godz.11:00 w Kaplicy na Cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku. Po Ceremonii nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny Srebrzysko w Gdańsku.